Parafia pw. Św. Marcelina w Rogalinie - Archidiecezja Poznańska

Informacje o parafii pw. Św. Marcelina w Rogalinie, opis i historia kościoła oraz mauzoleum rodziny Raczyńskich.

OVERVIEW

This web site parafiarogalin.pl currently has a traffic classification of zero (the smaller the better). We have researched zero pages inside the domain parafiarogalin.pl and found one website referring to parafiarogalin.pl.

PARAFIAROGALIN.PL RANKINGS

This web site parafiarogalin.pl has seen fluctuating quantities of traffic within the past the year.
Traffic for parafiarogalin.pl

Traffic ranking (by month) for parafiarogalin.pl

Traffic ranking by day of the week for parafiarogalin.pl

Pałac w Rogalinie. Oddział Muzeum Narodowego w Poznaniu

We would like to inform you that after the 2nd stage of the Revitalising and modernising the Palace and Park complex in Rogalin, all permanent exhibitions of the Rogalin Palace, branch of the National Museum in Poznań are again open for the visitors. Reduced price and free admission. E B Raczyński - biography. Garden, park and oaks.

WHAT DOES PARAFIAROGALIN.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiarogalin.pl Mobile Screenshot of parafiarogalin.pl Tablet Screenshot of parafiarogalin.pl

PARAFIAROGALIN.PL HOST

Our web crawlers observed that the main root page on parafiarogalin.pl took three thousand and ninety-four milliseconds to download. We could not detect a SSL certificate, so therefore we consider this site not secure.
87.98.239.87

I found that this domain is weilding the Apache os.

Parafia pw. Św. Marcelina w Rogalinie - Archidiecezja Poznańska

DESCRIPTION

CONTENT

This web site parafiarogalin.pl states the following, "Witam na stronie parafii pod wezwaniem Świętego Marcelina w Rogalinie." Our analyzers saw that the webpage stated " Zapraszam do zapoznania się z niezwykłą historią kościoła." The Website also said " Na pozostałych stronach znajdą Państwo również informacje o możliwościach zwiedzania. Tych pełnych historii miejsc, godziny odprawiania Mszy Świętych. Informacje dla osób pragnących zawrzeć związek małżeński w naszej parafii. W przypadku wszelkich spraw związanych z parafią, zapraszam do kontaktu." The website's header had Rogalin as the most important optimized keyword. It is followed by parafia w Rogalinie, parafia pw. Św. Marcelina, and parafia Św. Marcelina which isn't as highly ranked as Rogalin. The next words parafiarogalin.pl used was Św. Marcelin. kościół w Rogalinie was included but could not be understood by search crawlers.

SIMILAR DOMAINS

Parafia Rokietnica, Cmentarz Parafialny - szukaj grobów swoich bliskich.

Dziękujemy Wszystki za włączenie się do akcji. Już po raz kolejny w Nszej parafii w Uroczystość Objawienia Pańskiego odbyło się spotkanie z czwartym Królem. Błogosławieństwa Bożej Dzieciny; pokoju i obfitości łask. Dla Wszystkich Parafian i Gości. Z darem modlitwy! Ks prob. Dając świadectwo naszej miłości, sami wzbogacajmy się o tę miłość.

Aktualności rok 2018

Skocz do menu nawigacyjnego i logowania. Parafialna Rada do spraw ekonomicznych. Nowenna do Matki Bożej rozwiązującej węzły. Historia Ludzi - Antoni Bocianowski. I spowiedź niedziela Miłosierdzia 2018.

Strona Główna - Parafia Rudna Wielka pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus

Święta Tereso, której niebem jest czynienie dobra na tej ziemi. Racz rzucić na nas obfity deszcz róż łask Jezusowych.

Aktualności

Wszystkim gościom i wspólnocie parafialnej. Aby świadomość tego, że Jezus przezwyciężył nasze słabości,. Pozwoliła nam zaczerpnąć nowych mocy ze Źródła Miłości,. A Jego Zmartwychwstanie stało się powodem. Do ciągłego powstawania z ciemności grzechu. Niech w przeżywaniu radości towarzyszy Wszystkim. Błogosławieństwo Tego, który przezwyciężył śmierć,. A nam dał wieczne zbawienie! Oraz serdecznych spotkań w gronie Najbliższych.